Google Ads Öğrenme Rehberi #1 İlk Adım

Merhaba Arkadaşlar,

Google ads öğrenme rehberini sizler için derledik ve en uygun en avantajlı kayıt olma konusunda sizlere yardımcı olacağım, Google ads, internet arama motoru olan Google’da ve video yükleme platformu olan google ürünlerinden youtube ve google haritalar bölümünde reklam verme ürünüdür, Google ads sizlerden tıklama başına maliyet başına sizlerin reklamını yayınlamaktadır.

Google ADS ilk kayıt olmada sizlere promosyon kodu vermektedir, 150₺ + 300₺ gibi promosyon kodları vermektedir, bu promosyon kodları para yükleyip harcadığınız taktdirde kullanılmaktadır.

Google Ads ödemelerde kredi kartı, havale seçenekleri ile reklamınızı yayınlamaktadır. Manuel ve Otomatik ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Manuel Ödeme Nedir?

Manuel ödeme kredi kartınız veya banka hesap kartınızı google ads’e kaydettiğinizde harcamak istediğiniz tutar kadar bakiye yükleme seçeneğidir.Kartınızdaki parayı aktarmak istediğiniz tutar kadar hesaba yüklemektesiniz.
Otomatik Ödeme Nedir?

Otomatik ödeme seçeneği, kredi kartı veya banka hesap kartınızdaki parayı google ads harcamanız dolduğu zaman otomatik olarak kredi kartınız yada banka kartınızdan parayı kendisi seçmektedir.

Ödemelerde Google Ads “3D SECURE” kullanmamaktadır! Buda google ads ürünü yüklemiş olduğunuz kart bilgilerinizi kullanarak telefon numaranıza para çekmek için onay göndermeden bakiyenizi çekmektedir.

Google Ads Öğrenme Rehberi #1 İlk Adım” için 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir